KALENDÁŘ AKCÍ

ŠKOLA TANČÍCÍHO SRDCE – 2letý VÝCVIK

Možná právě pro vás nastal ten pravý čas rozvinout svůj talent a začít nabízet to, co vám dává smysl. Chybí-li vám k tomu vzdělání nebo sebejistota, tohle je ten pravý výcvik pro vás!

III. VÝCVIKOVÝ MODUL – VNITŘNÍ DÍTĚ/MAGICKÉ DÍTĚ

 OTEVŘENÝ VÍKEND S MOŽNOSTÍ PŘIDAT SE DO CELÉHO VÝCVIKU – Obnovíme, prohloubíme k plné integraci spojení se svým vnitřním dítětem – zraněným i magickým.

Možná jste se o Výcviku doslechli až teď….možná Vás láká představa být součástí Cesty Tančícího Srdce, ale nejste ještě plně rozhodnuti, využijte možnosti účastnit se III.modulu „na zkoušku“ a až na konci víkendu závazně potvrdit, že se přidáte na celý Výcvik Cesty Tančícího Srdce.

TANEČNÝ VÍKEND S GUYOM NA SLOVENSKU!

Tento víkend oživíme naše spojenie s vnútornými zdrojmi energie, prehĺbime spojenie so Zemou, vyživíme vlastnú stabilitu, o ktorú sa oprieme pri ceste nahor za našou víziou, bez toho, aby sme stratili rovnováhu. Pevne zakorenení môžeme široko roztiahnuť krídla pri tvorení vlastného života.

LESNA ZAHRADA, Hrubý Šúr, Slovensko

DOPORUČUJEME TYTO AKCE

SUNDA DANCE TEMPLE V PRAZE

PŘIJĎTE SI UŽÍT NEDĚLI V TANEČNÍM MÓDU S GUYEM

Záměrem nedělního setkání je shromáždit komunitu lidí, vybudovat srdečný tančící kmen, abychom se mohli najít ve svobodném projevu a v radosti z něj, abychom se mohli cítit povznesení a nechat se vyživovat pohybem a krásnými melodiemi.

TANEC JAKO CESTA DOMŮ

Cena za každý večer je 270 Kč.

Večery volného, nespoutaného tance. Tance, který rozproudí krev, probouzí pocity a láká žít naplno. Tyhle taneční večery jsou jako cestování krajinou své duše, krajinou svého těla…

Tanec je cesta domů, k sobě, do těla… Cesta dynamická i klidná, v plné pozornosti uvnitř sebe i v kontaktu s druhými. Místo, kde se můžeš plně protančit k sobě. Kde se poznáš v divokosti i spočinutí.