SPOLU-TVOŘÍME

Spolu-tvoříme spolu s dalšími přáteli další akce, příležitosti k setkání, k poznání, k oslavě Života

HAKA

Haka je bojový maorský tanec, jehož významem bylo dodání  či oslava odvahy bojovníkům a zastrašení nepřítele.  I v našem pojetí, je významem haky dodání odvahy tanečníkům (žít naplno) a zastrašit nepřítele – své vnitřní překážky/strachy/obavy/slabosti, které nám brání být plně sebou samými.

Vnímáme kvalitu haky ve své schopnosti přivést nás do plné přítomnosti, do spojení se svou přirozenou silou, s pulsujícím životem v nás. Spojte sebe, nebo celý svůj tým s vlastní Silou prostřednictvím haky!

www.bubnujeme.cz

ORGANIZACE VAŠICH AKCÍ

V akcích, které organizujeme snoubíme jasnost struktury s plynutím tvoření přítomného okamžiku a s laskavým a respektujícím přístupem ke všem živým bytostem.
Pokud se Vám takové snoubení zamlouvá i pro akci/setkání/workshop, který nosíte v hlavě, dejte vědět. Rádi se potkáme, domluvíme, spolu-vytvoříme 🙂

dobroTY – Karolína

S chutí a láskou připravované pokrmy. Připravuji RAW stravu v denním menu od pondělí do pátku. V čase, kdy cítím, že mé tělo potřebuje spíše prohřívat než chladit nevařenou zeleninou a ovocem připravuji občasné dobroTY i tepelně upravované.
Na Vaše přání vytvořím nabídku občerstvení ve studené kuchyni, sladkých i slaných zákusků a dobrot a po vzájemné dohodě vyrobím Vámi vybrané poCHUTiny.
Vše je o domluvě a spolupráci s Vámi. 

SACRED DANCE

SACRED DANCE GATHERING – TANEČNÍ FESTIVAL O LETNÍM SLUNOVRATU

OSLAVA ŽIVOTA

Sníme o světě, kde lidé budou přirození, radostní a upřímní. Přejeme si, aby si každý z nás byl vědom své jedinečnosti a svého tvůrčího potenciálu, a abychom se navzájem podporovali v objevení a projevení naší čiré, neomezené lidské velikosti.

Věříme, že se můžeme společně těšit a obohacovat z darů, které nám život nabízí, žít šťastně a odvážně. Toužíme po tom každý den skutečně Oslavovat Život, místo abychom ho pouze přežívali.