VÝCVIK/ŠKOLA

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE - MODERNÍ ŠKOLA MYSTÉRIÍ A FACILITÁTORSKÝ VÝCVIK VEDENÝ GUYEM BARRINGTONEM A ZDEŇKEM VENCLEM

NAČERPEJTE INSPIRACI A SCHOPNOST VÉST SKUPINY PŘÍMO OD GUYE!
BUĎTE SOUČÁSTÍ VÝCVIKU, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT, KTERÝ VÁS PODPOŘÍ K PLNÉMU PROJEVENÍ VAŠICH TALENTŮ, VAŠÍ PŘIROZENÉ PODSTATY.
DOKÁŽETE-LI TO ZATANČIT, DOKÁŽETE TO ŽÍT!

CO SE NA CESTĚ TANČÍCÍHO SRDCE NAUČÍŠ?

Základní technikou Cesty Tančícího Srdce je TANEC. 

Tanec umožňuje ukotvení a integraci získaného účení/“rozvzpomínání“. Skrze tanec budeme schopni skutečně uchopit esenciální, hluboké významy poznání. Abyste byli opravdoví ve všech způsobech Bytí, žití, vztahů, vyjádření, komunikace…

Cesta Tančícího Srdce je jedinečně vytvořená škola, která nachází dokonalou rovnováhu mezi vnitřní prací sebepoznání a tvůrčím vyjádřením ve vnějším světě.

Je to spojení Školy Mystérií, ve které se prozkoumává autentická přirozenost našeho lidského bytí a Facilitátorského Výcviku, který inspiruje, povzbuzuje a aktivuje nás k naplnění našich snů, vizí, tužeb a potenciálů Života.

Vstupem do této Školy/Výcviku jste zváni k příležitosti dovolit svému autentickému Já protančit se každou buňkou, každou myšlenkou, pocitem a představou k tomu, abyste se dostali do plné přítomnosti a trvale v ní zůstávali.

NA NAŠÍ CESTĚ VYUŽIJEME TYTO DALŠÍ TECHNIKY

TECHNIKY

FORMA A STRUKTURA VÝCVIKU

ŠKOLA/VÝCVIK je dvouletá cesta, s možností pokračovat třetím rokem jako nabídkou pro větší zdokonalení a ujasnění vašeho vlastního vyjádření CESTY TANČÍCÍHO SRDCE ve světě.

První rok je hlavně o posílení svého spojení se sebou samým, o poznání, léčení a čištění toho, co k vám už nepatří. Objevení a upevnění toho, co autenticky zůstává, o prozkoumávání všeho, co znamená být ještě naplno člověkem a žít svůj život v hojnosti.

Druhý rok pokračuje v připomínání vaší základní esence a síly a je zároveň vaším výcvikem v roli Facilitátora Stezky Tančícího Srdce („Dancing Heart Path Facilitator“).

Tato forma je vám dána pro praktikování vlastní probuzené přítomnosti v srdci a pro její projevení přispíváním v rámci vaší komunity i pro celé globální znovu-probuzení“.

MODUL/ TÉMA DATUM
Kořeny a křídla / Elementy / Kmen 24.-26.1.2020

POZOR ZMĚNA TERMÍNŮ!

Vědomé vztahy – Komunikace, Podpora 9. -12.7.2020
Vnitřní dítě / Magické dítě – Možná jste se o Výcviku doslechli až teď….možná Vás láká představa být součástí Cesty Tančícího Srdce, ale nejste ještě plně rozhodnuti, využijte možnosti účastnit se III. modulu „na zkoušku“ a až na konci víkendu závazně potvrdit, že se přidáte na celý Výcvik Cesty Tančícího Srdce. Více informací ZDE 25.-28.9.2020
Vědomé vztahy – Tanec Stínů / Léčivé rituály 3.-6.12.2020
Vědomé vztahy – Spolu-tvoření / Intimita / Oslava 25.-28.2.2021
Oheň v srdci / Poslání 8.-11.4.2021
Tvořivost / Hledání pokladu / rozvoj potenciálu 20.-23.5.2021
Facilitace – Taneční Cesta 8.-11.7. 2021
Facilitace – Iniciace 9.-12.9.2021
Facilitace – Hudba 2.-5.12.2021
Facilitace – Alchymistické Taneční Kódy (Cvičení) 20-23.1.2022
Facilitace – Vedení skupiny 17-23.3.2022

Po ukončení všech modulů výcviku budou následovat 3 supervizní setkání (konané o prodloužených víkendech, Čt-Ne, termíny budou upřesněny), v případě potřeby mohu následovat další supervizní individuální či skupinová setkání. Po jejich absolvování získáte certifikát, který vás bude opravňovat začít vlastní praxi jako Facilitátora Cesty Tančícího Srdce.

Facilitace – Supervizní víkend #1 únor 22
Facilitace – Supervizní víkend #2 květen 22
Facilitace – Supervizní víkend #3 září 22

KDO JE GUY BARRINGTON A ZDENĚK VENCL?

YFXMa8

GUY BARRINGTON – Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie.

Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu.

Guyovi taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a zároveň uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci. Cesta Tančícího Srdce je objevná cesta, odhalující vaši přítomnost a potenciál. „Moje role jako Iniciátora tohoto procesu je být vaším průvodcem a připomínkou, povzbuzovat a podporovat vás v tomto velkolepém znovu-objevování, v tomto otevírání se do své nejhlubší Autenticity, pozvání čelit všemu, co k vám už nepatří, obejmout a oslavit vše, co chce tančit z plnosti Vás samých“.

56739247_10210888048277359_321154762219192320_n
ZDENĚK VENCL
Miluje tanec ve všech jeho podobách. Tanec je pro něj spojení s přítomným okamžikem, divoká a něžná hra živlů, letmá i hluboká setkání, souznění a spojení, tichá studánka i hřmící veletok žhavé lávy. Tanec je hlas jeho srdce.
Zdeňkův tanec je dynamická rovnováha mezi strukturovaností projektového manažera a plynutím tanečníka kontaktní improvizace. S pocitem, co všechno pro něj znamená tanec, tvoří své běžné kroky i velké projekty a festivaly.

CENA ZA VÝCVIK

Nabízíme také možnost uhrazení ceny pro každý modul zvlášť s tím, že platba při registraci zahrnuje i posledních dvou modulů.

CENA VÝCVIKU OD III. VÝCVIKOVÉHO MODULU:
Otevřeli jsme možnost připojit se k Výcviku od III.modulu. Celková cena Výcviku je v tom případě 41.500 Kč. Tato cena platí pouze v případě uhrazení celé částky najednou nebo ve 2 splátkách (při registraci 21.000 Kč a 20.500 Kč v lednu 2021)

Nabízíme také možnost uhrazení ceny pro každý modul zvlášť s tím, že platba při registraci zahrnuje i posledních dvou modulů.

Varianta platby datum platby – nejpozději částka
Platební kalendář při registraci 8 888 Kč
24.09.2020 4 444 Kč
02.12.2020 4 444 Kč
24.02.2021 4 444 Kč
07.04.2021 4 444 Kč
19.05.2021 4 444 Kč
07.07.2021 4 444 Kč
08.09.2021 4 444 Kč
01.12.2021 4 444 Kč

Pokud účastník využije možnosti účastnit se III. výcvikového modulu (25.-28. září 2020) nezávazně a pro vstup do Výcviku se rozhodne definitivně až poté, platba za celý Výcvik je pak následující:   Celkové kurzovné – 37.056 Kč při registraci na celý Výcvik, resp. ve dvou splátkách 16.556 Kč při registraci a 20.5000 do 31.1.2021. Platební kalendář: platba při registraci na celý Výcvik 8.888 Kč a další platby od 4.modulu dle platebního kalendáře.

V případě, že se účastníte v páru, nabízíme dodatečnou slevu 3.000 Kč pro oba
Cena nezahrnuje ubytování a stravu.

Příležitost změnit svůj život!
BUĎTE SOUČÁSTÍ VÝCVIKU, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT, KTERÝ VÁS PODPOŘÍ K PLNÉMU PROJEVENÍ VAŠICH TALENTŮ, VAŠÍ PŘIROZENÉ PODSTATY.

Odesláním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami.

REFERENCE - JAKÉ TO JE NA CESTĚ TANČÍCÍHO SRDCE?

Ani nevím kde začít a jaká slova mám použít. Snad jen, že děkuji bohu, že mě na tuto cestu přivedl. Cítím takovou lásku a zároveň krásné uzemnění už po prvním krásném víkendu. Poslední léta pro mě v životě byly jako velký kolotoč a nevěděl jsem jak zacházet se svými emocemi, ztrátami a přijde mi, že jsem se v tom hodně sám ztratil. Teď se mi v životě objevila naděje, že snad dokážu uchopit tvoření mého života od nejhlubšího zdroje a nebudu se už více plácat na povrchu. Jsem připraven žít cestu srdce a díky bohu se vším co to obnáší. Děkuji moc Všem Zdeňku, děkuji moc Guyovi za inspiraci a příklad.
-S láskou Michal Š. –

Keď som prvý krát počula o Guyovi Barringtonovi ja, mnohí v mojom okolí už z neho šaleli. Tak som sa v duchu pýtala: „Čo na tom Guyovi majú?“ Až kým som nezažila tanečný Silvester s ním pred dvoma rokmi. Jeho srdce doširoka otvorené dokázalo poňať nás všetkých. Božská hudba zaliezala až do poslednej bunky, aby nám pripomenula, že život je jeden veľký tanec a nič iné iba prežiť ho s otvoreným srdcom a v láske nemá zmysel. Tiekli mi slzy od dojatia počas takmer každého tanca. Zasiahlo ma to a ihneď som sa prihlásila na výcvik Školy tancujúceho srdca, ktorého hlavný modul sa práve skončil nádhernou iniciáciou. Cítim obrovskú vďaku a radosť, že mi život prináša takéto nádherné možnosti a stretnutia. A z celého srdca vám odporúčam ďalší beh Guyovho Guy Barrington výcviku Školy tancujúceho srdca, ktorý začína v januári 2020. Nie sú to workshopy, nie je to škola, … je to volanie, ktoré vás zdrapí a už nepustí. Je to proces rozpomínania, ako sa v tanci, v spoločenstve svojho kmeňa rozmotať naspäť k svojmu jadru, k svojmu srdcu. A Guy je skvelý človek, učiteľ, šaman, tanečník, priateľ a Bohom pobozkaný DJ.
– Zuzana Freyja –

UBYTUJE A HOSTÍ NÁS

CENTRUM ŽIVÁ VODA

Ubytování ŽIVÁ VODA:

  • vícelůžkový pokoj (3-6 postelí) se sociálním zařízením : 360Kč/osobu/noc
  • vlastní spacák na matraci v malém sále: 250Kč/osobu/noc
  • vlastní stan na zahradě: 250Kč/osobu/noc
  • vlastní karavan na zahradě/parkovišti: 250Kč/osobu/noc

Strava:

Vegetariánská strava: 400 Kč/osobu/den

Místo konání i ceny za ubytování a stravu se mohou v průběhu výcviku změnit.

Přijďte se protančit do propojení se ŽIVOTEM a LÁSKOU, s prapůvodní SILOU a základem veškeré EXISTENCE.

Jakmile se potkáme s těmi mnoha dimenzemi svého Bytí, začneme si uvědomovat, že tu nejhlubší Lásku a Hojnost zdrojů, darů, kvalit, pocitů, energie a Přítomnosti, které k nám náleží, už v sobě máme. Protančeme se Životem!

Odesláním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami.

III.VÝCVIKOVÝ MODUL NA ZKOUŠKU
VNITŘNÍ DÍTĚ - MAGICKÉ DÍTĚ V NÁS
25.-28.9.2020

Možná jste se o Výcviku doslechli až teď….možná Vás láká představa být součástí Cesty Tančícího Srdce, ale nejste ještě plně rozhodnuti, využijte možnosti účastnit se III. modulu „na zkoušku“ a až na konci víkendu závazně potvrdit, že se přidáte na celý Výcvik Cesty Tančícího Srdce.

Obnovíme, prohloubíme k plné integraci spojení se svým vnitřním dítětem – zraněným i magickým.

Když jsme ještě děti, nemožné se stává možným, představivost se stává skutečností na hřišti Existence. Celý svět je jedním plynoucím časoprostorem, horizonty nikde nekončí a naše představivost je neomezená.

Jak naše těla stárnou, naše mysl i vědomí často ztvrdnou, začneme se řídit podle podmínek, vláčíme s sebou nejrůznější přesvědčení, ztratíme kontakt s nevinností, představivostí a kouzelností světa, protože si myslíme, že to je dětinské a měli bychom z toho vyrůst.

Jenže se pak v tom zatvrzení trápíme, jsme čím dál víc nešťastní, odpojení od svého Srdce, život postrádá smysl, hloubku, procítění, živost …Protože jsme ztratili kontakt se svým vnitřním Dítětem. Trpíme tím, že vše bereme příliš vážně! Trápíme se, protože nám v životě chybí radost, hravost,
vášeň, cítění, protože jsme se odpojili od původní Nevinnosti a Požehnání, se kterými jsme se narodili.

Vytáhněte ze tmy vlastní vnitřního dítěte, toho malého kluka či holčičky ve vás, a začněte se s nimi sbližovat, tančit a milovat, hrát si s nimi, hrát si jako oni a stejně tak se otevřít své představivosti a svým snům, abyste znovu a už napořád žili ze srdce a naplno!

CENA VÝCVIKOVÉHO MODULU NA ZKOUŠKU JE  4.444 Kč.  (Ubytování a strava se platí zvlášť)

Odesláním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami.

Pokud účastník využije možnosti účastnit se III. výcvikového modulu (25.-28. září 2020) nezávazně a pro vstup do Výcviku se rozhodne definitivně až poté, platba za celý Výcvik je pak následující:   Celkové kurzovné – 37.056 Kč při registraci na celý Výcvik, resp. ve dvou splátkách 16.556 Kč při registraci a 20.5000 do 31.1.2021. Platební kalendář: platba při registraci na celý Výcvik 8.888 Kč a další platby od 4.modulu dle platebního kalendáře.