ANDREW BARNES

AUSTRALSKÝ SEXUOLOG
BODYWORKER A ODBORNÍK NA PARTNERSKÉ VZTAHY

Náš přirozený stav bytí je blaženost, radost, láska, síla a expanze.

Ale naše osobní minulost a životní zkušenosti nám komplikují, či zcela znemožňují být trvale v tomto stavu bytí. Protože nechceme být zranění, do jisté míry se každý z nás tomuto přirozenému stavu blaženosti vyhýbáme. Tato obrana má formu energetického, emočního a fyzického krunýře.

Jste připraveni jít až na hranici vašich současných možností a transfomovat to, co vám stále nedovoluje žít své nejhlubší touhy?

Jste připraveni prožívat větší naplnění ve svých vztazích a sexualitě? 

Vědomá práce se sexuální energií může pomoci rozklíčovat vzorce, které lidé ve vztazích opakují.

Andrew Barnes

NABÍDKA AKCÍ

TANTRICKÝ CELOTĚLOVÝ ORGASMUS

Náboj pro život! Naučte se kultivovat svou vnitřní životní sílu a používat svou sexuální energii jako náboj pro život. Prozkoumejte řešení otázek ve vztazích díky používání vztahové mapy.

POTRHLÁ MOUDROST

Uvolňování emočních bloků. Probuzení tvořivé životní energie. Naučíte se techniky tantrického od-zbrojování těla, rozpustíte fyzické i energetické bloky a dovolíte energii, aby volně proudila vaším tělem.  

EXPANZE ŽENSKÉ SEXUALITY

Chcete, aby vaše tělo snášelo více potěšení? Základními ingrediencemi tohoto reatreatu jsou tantrické praktiky,  speciálně navržené pohyby a cvičení pánve, tanec, obřady, smyslný kontaktní pohyb, žití v přítomnosti, hudba.

MUŽSKÝ RETREAT

Praktiky a meditace, jak ukončit cyklus závislostí na ejakulaci, navýšit svou sexuální energii a použít ji jako palivo pro život a vytvořit na srdce zaměřenou sexualitu, abychom mohli přinést více lásky (nejen) světu.

VÝCVIK SEXUALITY PRO KOUČKY

V tomto jedinečném, pokročilém, vzdělávacím a hlubokém výcviku pro sexuální trapeutky se naučíte umění a dovednosti potřebné k prohloubení a obohacení vašeho vztahu k životu .

REATREAT KA HUNA MASÁŽE

Ka Huna masáž je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.

   „Žít z našich srdcí, zapomenout vše, co si myslíme, že víme a oslavovat přirozenost našich těl a naši sexualitu beze studu je naším prvotním právem. Je to začátek pravdivé cesty ke svobodě, pozvednutí vědomí a poodhalení roušky společenských dogmat, která nás uvězňují v omezeném vnímání zkušeností a potěšení.“

Andrew Barnes

Andrew má titul Master of Health Science (sexuální zdraví) z University of Sydney, pět diplomů z různých stylů práce s tělem a energetického léčení. Od roku 1997 Andrew vede semináře, kurzy a koučovací sezení v oblasti sexuality a práce s tělem ve 46 zemích. Je autorem knihy Průvodce vztahy a spoluautorem knihy Heart of the Flower – kniha yonis. Andrew je od roku 2009 členem mezinárodní čestné společnosti Golden Key. Členství je dostupné pouze pro 15 % nejlepších vysokoškolských a postgraduálních studentů na celém světě.

Své největší poznatky však přičítá hlubokému probuzení ve 22 letech, mnoha životním zkušenostem a moudrosti a vedení mnoha mentorů a učitelů z celého světa, které měl od roku 1993. Tito muži a ženy obohatili jeho cestu, rozšířili ji, vyzvali ho a nakopli ho nezměrným způsobem. Andrew nyní podporuje ostatní, aby našli svou vnitřní pravdu a zažili dynamickou proměnu ve svém životě.

Podporuje lidi, aby si lépe uvědomili svá nevědomá přesvědčení a chování v oblasti vztahů, sexuality a společenského znevýhodnění a jejich vliv na naši schopnost milovat beze strachu a snížit vibrační frekvenci těla. Ukazuje, jak můžeme využít svou sexuální energii jako duchovní platformu pro vytváření stavů blaženosti pro léčení, zvyšování vědomí a vytváření hojnosti/prosperity…

 Čerpá ze svých bohatých zkušeností a přináší osobitou přítomnost, jasnost a přístup k široké škále témat – souhlasem, dynamikou moci, odpovědností, sexualitou, potěšením, vztahy, láskou, komunikací, vzorci chování, povoláním a zdravím. 

BLOG – INSPIRACE PRO VÁS

Nechte se inspirovat nejlepším světovým sexuologickým bodyworkerem.

 

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

NAPIŠTE NÁM

Chcete získat nejnovější informace o chystaných workshopech v České republice?

7 + 4 =

Telefon

+420 724 247 001

Email

info@andrewbarnes.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Uhliarová

Andrew Barnes v ČR

Workshopy organizuje
Silicon Adventure s.r.o.