MODERNÍ ŠKOLA MYSTÉRIÍ A FACILITÁTORSKÝ VÝCVIK

GUY BARRINGTON A ZDENĚK VENCL

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

CO SE NA CESTĚ TANČÍCÍHO SRDCE NAUČÍŠ?

 • JAK PRACOVAT S HUDBOU, SLOVY, DECHEM A DOTYKEM
 • JAK UVLNIT TĚLESNÉ A EMOČNÍ NAPĚTÍ V TĚLĚ
 • JAK PRACOVAT SE SKUPINOU LIDÍ V RÁMCI TANEČNÍHO SETKÁNÍ
 • SPOJIT SE S VLASTNÍ VIZÍ A DÁLE JI ROZVÍJET
 • SPOJIT SE SE ZDROJI SVÉ ŽIVOTNÍ SÍLY
 • NAJDEŠ NOVÁ PŘÁTELSTVÍ A POSÍLÍŠ ( UZDRAVÍŠ) SVÉ VZTAHY

ZÁKLADNÍ TECHNIKOU JE TANEC.

Tanec umožňuje ukotvení a integraci získaného učení/“rozvzpomínání“. Skrze tanec budeme schopni skutečně uchopit esenciální, hluboké významy poznání. Abyste byli opravdoví ve všech způsobech Bytí, žití, vztahů, vyjádření, komunikace.

Cesta Tančícího Srdce je jedinečně vytvořená škola, která nachází dokonalou rovnováhu mezi vnitřní prací sebepoznání a tvůrčím vyjádřením ve vnějším světě.

Je to spojení Školy Mystérií, ve které se prozkoumává autentická přirozenost našeho lidského bytí a Facilitátorského Výcviku, který inspiruje, povzbuzuje a aktivuje nás k naplnění našich snů, vizí, tužeb a potenciálů Života.

Vstupem do této Školy/Výcviku jste zváni k příležitosti dovolit svému autentickému Já protančit se každou buňkou, každou myšlenkou, pocitem a představou k tomu, abyste se dostali do plné přítomnosti a trvale v ní zůstávali.

NA NAŠÍ CESTĚ VYUŽIJEME TYTO DALŠÍ TECHNIKY

 • MEDITAČNÍ TECHNIKY
 • SDÍLENÍ ZE SRDCE
 • DECHOVÁ CVIČENÍ
 • ŠAMANSKÉ TECHNIKY
 • TANTRICKÉ TECHNIKY
 • CEREMONIE A RITUÁLY

FORMA A STRUKTURA VÝCVIKU

ŠKOLA/VÝCVIK je dvouletá cesta, s možností pokračovat třetím rokem jako nabídkou pro větší zdokonalení a ujasnění vašeho vlastního vyjádření CESTY TANČÍCÍHO SRDCE ve světě.

První rok je hlavně o posílení svého spojení se sebou samým, o poznání, léčení a čištění toho, co k vám už nepatří. Objevení a upevnění toho, co autenticky zůstává, o prozkoumávání všeho, co znamená být ještě naplno člověkem a žít svůj život v hojnosti.

Druhý rok je ve znamení projevení sebe sama, sdílení vlastních darů a talentů se světem, vědomého tvoření života. Tato druhá část má více charakter praktického výcviku a je zároveň výcvikem pro roli Facilitátora Stezky Tančícího Srdce („Dancing Heart Path Facilitator“).

Tato forma je vám dána pro praktikování vlastní probuzené přítomnosti v srdci a pro její projevení přispíváním v rámci vaší komunity i pro celé globální znovu-probuzení“.

TERMÍNY VÝCVIKU

Po ukončení všech modulů výcviku budou následovat 3 supervizní setkání (konané o prodloužených víkendech, Čt-Ne, termíny budou upřesněny), v případě potřeby mohou následovat další supervizní individuální či skupinová setkání. Po jejich absolvování získáte certifikát, který vás bude opravňovat začít vlastní praxi jako Facilitátora Cesty Tančícího Srdce.

Facilitace – Supervizní víkend #1

15.-18.12.2022

Facilitace – Supervizní víkend #2

únor 2023

Facilitace – Supervizní víkend #3

duben 2023

KDO JE GUY BARRINGTON A ZDENĚK VENCL?

GUY BARRINGTON

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu.

Guyovyu taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a zároveň uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

Svou práci sdílí v České republice, Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Velké Británii. V ČR i jiných zemích nabízí „The Dancing Heart Path“ (Cesta tančícího srdce).

ZDENĚK

Zdeněk miluje tanec ve všech jeho podobách. Tanec je pro něj spojení s přítomným okamžikem, divoká a něžná hra živlů, letmá i hluboká setkání, souznění a spojení, tichá studánka i hřmící veletok žhavé lávy. Tanec je hlas jeho srdce

Zdeňkův tanec je dynamická rovnováha mezi strukturovaností projektového manažera a plynutím tanečníka kontaktní improvizace. S pocitem, co všechno pro něj znamená tanec, tvoří své běžné kroky i velké projekty a festivaly.

.

KAPACITA JE ZAPLNĚNA, JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT


Zahájení dalšího běhu Výcviku Cesta Tančícího Srdce je plánováno na 19.-22.1.2023. Pokud si přejete, abychom Vám dali vědět, až otevřeme registrace zanechte nám zde prosím svůj kontakt:

NAPIŠTE NÁM!

4 + 12 =

KONTAKT

Adresa

Jana Morávka 504, 254 01 Jílové u Prahy
IČO: 06175317

Kontakt

dancingheartcz@gmail.com
tel: 602 326 628 (Zdeněk)

NAPIŠTE NÁM!

4 + 2 =