CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

MODERNÍ ŠKOLA MYSTÉRIÍ A TRANSFORMAČNÍ VÝCVIK

 GUY BARRINGTON

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

CO NA TÉTO CESTĚ ZÍSKÁŠ?

 • NAUČÍŠ SE JAK UVOLNIT TĚLESNÉ A EMOČNÍ NAPĚTÍ V TĚLE
 • POZNÁŠ JAK UZDRAVIT SVÁ ZRANĚNÍ
 • UZDRAVÍŠ A POSÍLÍŠ SVÉ VZTAHY A NAJDEŠ NOVÁ PŘÁTELSTVÍ
 • SPOJENÍ SE S VLASTNÍ VIZÍ A SCHOPNOST DÁLE JI ROZVÍJET
 • SPOJÍŠ SE SE ZDROJI SVÉ ŽIVOTNÍ SÍLY
 • STANEŠ SE TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

ZÁKLADNÍ TECHNIKOU JE TANEC

Protože tanec umožňuje ukotvení a integraci získaného učení/“rozvzpomínání“. Skrze tanec budete schopni skutečně uchopit esenciální, hluboké významy získaného poznání. Abyste byli opravdoví ve všech způsobech Bytí, žití, vztahů, vyjádření, komunikace.

Cesta Tančícího Srdce je jedinečně vytvořená škola, která nachází dokonalou rovnováhu mezi vnitřní prací sebepoznání a tvůrčím vyjádřením ve vnějším světě.

Je to spojení Školy Mystérií, ve které se prozkoumává autentická přirozenost našeho lidského bytí a Transformačního Výcviku, který inspiruje, povzbuzuje a aktivuje nás k naplnění našich snů, vizí, tužeb a potenciálů Života.

Vstupem do této Školy/Výcviku jste zváni k příležitosti dovolit svému autentickému Já protančit se každou buňkou, každou myšlenkou, pocitem a představou k tomu, abyste se dostali do plné přítomnosti a trvale v ní zůstávali.

NA NAŠÍ CESTĚ VYUŽIJEME TYTO DALŠÍ TECHNIKY

 • MEDITAČNÍ TECHNIKY
 • SDÍLENÍ ZE SRDCE
 • DECHOVÁ CVIČENÍ
 • ŠAMANSKÉ TECHNIKY
 • TANTRICKÉ TECHNIKY
 • CEREMONIE A RITUÁLY

FORMA A STRUKTURA VÝCVIKU

VÝCVIK je intenzivní  a transformační 15-ti měsíční cesta s cílem probudit a posílit sebe jako vědomého tvůrce vlastního života.

První část výcviku, které někdy říkáme “cesta dovnitř”  je primárně o posílení svého spojení se sebou samým, o poznání, léčení a čištění toho, co k vám už nepatří. Objevení a upevnění toho, co autenticky zůstává, o prozkoumávání všeho, co znamená být ještě naplno člověkem a žít svůj život v hojnosti.

Druhá část je pak “cestou ven”, neboť je ve znamení plného projevení sebe sama, autentického sdílení vlastních darů a talentů se světem, je o vědomém tvoření vlastního  života.

Celkem se Výcvik skládá z 8 modulů a 7 setkání v menších skupinách věnovaných vždy vybranému tématu – životní oblasti. Každý modul je koncipovaný jako pobytový retreat a začíná ve čtvrtek večer a končí v neděli v brzkém odpoledni. Setkání ve studijních skupinách je půldenní, vždy v mezičase mezi jednotlivými moduly a slouží pro integraci a  prohloubení získaného poznání a vzájemnou podporu. Termíny modulů a setkání ve skupinách jsou dány. Místa, kde se jednotlivé skupiny potkají budou upřesněna po vzájemné domluvě, s ohledem na místo bydliště všech účastníků.

TERMÍNY a PODMÍNKY VÝCVIKU

 

DALŠÍ CYKLUS VÝCVIKU JE NYNÍ V PŘÍPRAVĚ. PŘEDPOKLÁDÁME JEHO ZAHÁJENÍ V ŘÍJNU 2024. 

PRO POTVRZENÍ ZÁJMU O BLIŽŠÍ INFORMACE PROSÍM KONTAKTUJTE

GUYE BARRINGTONA Colibriheart1@gmail.com

 

KDO JE GUY BARRINGTON?

GUY

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu.

Guyovyu taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a zároveň uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

Svou práci sdílí v České republice, Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Velké Británii. V ČR i jiných zemích nabízí „The Dancing Heart Path“ (Cesta tančícího srdce).

UBYTOVÁNÍ, STRAVA
A MÍSTO KONÁNÍ

 

Ubytuje nás a hostí Centrum Živá Voda, které nachází uprostřed krásné přírody nedaleko Dvora Králové (směr Trutnov).
Přímo u centra lze bez problémů parkovat autem.

Můžete si vybrat z těchto variant ubytování:

 • vícelůžkový pokoj: 730 Kč/osobu/noc 
 • vlastní spacák na matraci v meditárně: 590 Kč/osobu/noc
 • spaní na zahradě ve vlastním stanu nebo mimo centrum: 590 Kč/osobu/noc

Strava bude zajištěna veganská, pestrá a velmi chutná formou plné penze a zahrnuje také čaj a vodu. K dispozici je také celý den kávovar a drobné občerstvení za úhradu.

VEGANSKÁ STRAVA – 500 Kč/osobu/den

 

REFERENCE

Ani nevím kde začít a jaká slova mám použít. Snad jen, že děkuji bohu, že mě na tuto cestu přivedl. Cítím takovou lásku a zároveň krásné uzemnění už po prvním krásném víkendu. Poslední léta pro mě v životě byly jako velký kolotoč a nevěděl jsem jak zacházet se svými emocemi, ztrátami a přijde mi, že jsem se v tom hodně sám ztratil. Teď se mi v životě objevila naděje, že snad dokážu uchopit tvoření mého života od nejhlubšího zdroje a nebudu se už více plácat na povrchu. Jsem připraven žít cestu srdce a díky bohu se vším co to obnáší.
Děkuji moc Všem Zdeňku, děkuji moc Guyovi za inspiraci a příklad.

S laskou Michal Š.

Keď som prvý krát počula o Guyovi Barringtonovi ja, mnohí v mojom okolí už z neho šaleli. Tak som sa v duchu pýtala: „Čo na tom Guyovi majú?“ Až kým som nezažila tanečný Silvester s ním pred dvoma rokmi. Jeho srdce doširoka otvorené dokázalo poňať nás všetkých. Božská hudba zaliezala až do poslednej bunky, aby nám pripomenula, že život je jeden veľký tanec a nič iné iba prežiť ho s otvoreným srdcom a v láske nemá zmysel. Tiekli mi slzy od dojatia počas takmer každého tanca. Cítim obrovskú vďaku a radosť, že mi život prináša takéto nádherné možnosti a stretnutia. Nie sú to workshopy, nie je to škola, … je to volanie, ktoré vás zdrapí a už nepustí. Je to proces rozpomínania, ako sa v tanci, v spoločenstve svojho kmeňa rozmotať naspäť k svojmu jadru, k svojmu srdcu.

Zuzana Freya

KONTAKT

Adresa

Jana Morávka 504, 254 01 Jílové u Prahy
IČO: 06175317

Kontakt

dancingheartcz@gmail.com
tel: 602 326 628 (Zdeněk)

NAPIŠTE NÁM!

1 + 14 =