UměLCI A PRŮVODCI

SUSIE RO

Susie je průvodkyně dynamických workshopů talentovaná zpěvačka a skladatelka, hlasová koučka, skladatelka pro sbory, ceremoniální zpěvačka a učitelka jógy Nidra. Jezdí na mezinárodní turné se svými oblíbenými workshopy harmonického zpěvu, oduševnělými koncerty, retreaty, improvizačními víkendy, večery DreamSong a školícími kurzy pro učitele, kde sdílí svou srdečnou hudbu a radost ze společného zpívání, ať jde kamkoli. Nabízí také online akce a e-kurzy, které si mohou užít všichni, ať jste kdekoli na světě.

https://www.susiero.com/

MAOK

Slovenský zpěvák a multiinstrumentalista, hudebník, improvizátor a skladatel. Svou hudbou vytváří nádhernou atmosféru, která hýčká, hladí na duši a léčí.
Skrze své mystické skladby otevírá prostor k objevování barevnosti vlastních vnitřních světů a zákoutí své duše. Jeho hudba je skutečná, dotkne se srdce a stane se výzvou k upřímnému poznávání sebe sama teď a tady.

https://www.maok.sk/homepage

TRANZAN

„Písně, které skrze Tranzana proudí, jsou čistou oslavou bytí. Silná vědomá sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku radosti ze života. Je to hudba, která lidi provází až na dno vlastní duše a pak za hranice zemské atmosféry. Tranzan je jako šaman, který pomocí tónů cestuje mezi světy a propojuje je v harmonický celek. Jeho písně se staly nedílnou součástí terapií, ceremonií a oslav všeho druhu. Natočil tři alba, to poslední s názvem Motýl se právě rozlétá do světa.

http://www.tranzan.cz/cs/

DJ COLIBRI – GUY BARRINGTON

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu.

Guyovy taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a zároveň uzemněním v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

Svou práci sdílí v České republice, Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Velké Británii. V ČR i jiných zemích nabízí „The Dancing Heart Path“ (Cesta tančícího srdce).

https://www.facebook.com/guybarrington

CYRIL KUBIŠ

Hudebník, lektor, muzikolog, dirigent a vyznavač alternativní metody přístupu k cestě životem. Sám sebe nazývá „pokojným hudebním bojovníkem“. Dlouhou dobu hledal, jak jiným způsobem přistupovat ke studiu hudby a hře na hudební nástroj. Díky svému hledání poznal rozličné metody, které mohou hudebníkům ukázat, že hraní na jejich nástroj může být pro ně zábava, velké dobrodružství, tvoření a sebevyjádření. Zjistil, jak se otevřít kreativitě, a tak realizoval své hudební nápady. Je autorem sady knih Hudební hry, které ukazují mimo jiné nový pohled na vývoj studujícího hudebníka a přináší konkrétní rady, jak se dá zábavným způsobem hrát a cvičit na hudební nástroj. Knihy s nadšením využívají učitelé v ZUŠ i samouci v domácím prostředí. Principy z knihy uplatnil také ve vývoji mobilní aplikace Noutee, která pomáhá hudebníkům v nacvičování svojí skladby (rytmu, intonaci, not, hudební teorie…).

Cyril je původem ze Slovenska ale roky už žije v Česku. Jeho hlavním hudebním nástrojem jsou housle a potkat jej můžeš na různých festivalech a koncertech často v improvizačním módu v uskupení výtečných hudebníků, kdy jeho houslové tóny umí i přes bubny, kytary a ostatní nástroje vygradovat rytmus hudby tak, že nenechá nikoho sedět a ani si schrupnout anebo naopak umí posluchače ukolébat do nitra svého srdce, do nitra své duše tak hluboko, že se těla rozvolní, rozněžní, sesunou k zemi až některá v hlubokém uvolnění usnou.

https://www.hudebnihry.cz/autor/

JOBBI TAO

Jeho hudební cesta jako DJ začala v roce 2000. Bylo mu 14 let, když začal každou neděli hrát na diskotéce pro teenagery a brzy poté se věnoval house music. Po dvou desetiletích šílených časů plných večírků prožil chvíli v meditačním centru uprostřed lesa, kde se snažil najít vnitřní klid a život v rovnováze s malou komunitou lidí. Jeho srdce však stále tlouklo láskou k hudbě. Před několika lety objevil vědomé události jako extatický tanec, kakaový tanec, pětirytmový tanec nebo také posvátné pěvecké kroužky. Jeho vášeň pro hudbu od té doby plyne jako nikdy předtím.

Jobbi jako Ecstatic dance DJ míchá modlitby a harmonizuje vibrace s barevnou paletou zvuků a stylů. V jeho vlnách si můžeme užít jeho vlastní remixy a hudební produkci. Věří, že život je tanec, a tak je náš tanec organickou oslavou života samotného. Miluje společné oslavy v radosti a svobodě.

https://www.facebook.com/jobbitao

MAREK KAWECKI

Vždy bylo mým snem najít místo, kde se lidé mohou setkávat, mluvit, smát se, filozofovat, trénovat a praktikovat jógu. Místo, kde jsou lidé napojení na přírodu, být v souladu s okolím a sami se sebou.

Markovy lekce jsou vždy výzvou, ale zároveň i krásným protažením.

https://www.becomplete.live/

MICHAL TUREK

Zpěvák a multiinstrumentalista, učitel hudby.

https://michalturek.webnode.cz/